Sveicam visus mūsu skolotājus šajā mums tik nozīmīgajā dienā!Wikipedia sniedz šādu skolotāja definīciju -

Skolotājs ir persona, kura palīdz citiem cilvēkiem iegūt zināšanas. Visbiežāk skolotāji tiek saistīti ar darbu, kuru veic skolā, bet tikpat labi tas var būt arī ģimenes lokā, ar reliģijām saistītās lietās vai vienkārši uz ielas. Skolotājs parasti ir ceļvedis vai palīgs mācīšanās procesā. Dažādās kultūrās skolotāja loma var būt atšķirīga. Akadēmiskie priekšmeti ir bijuši nozīmīgi daudzās kultūrās, bet skolotāju pienākumos var ietilpt ne tikai palīdzēšana iemācīties šos priekšmetus. Bieži vien skolotājs sniedz arī profesionālas iemaņas, sagatavo skolēnus tālākai dzīvei, attīsta skolēna personību, kā arī iemāca vienkāršas dzīves iemaņas. Mūsdienās skolotājs ir definēts kā specifisks amats, kas to pielīdzina nozīmības ziņā citām profesijām.

Šī ir diena, kad apstāties un padomāt, cik daudz man devis MANS SKOLOTĀJS, cik daudz esmu mācījies no sava skolotāja! 
Aicinām Jūs visus, piezvani vai satiec savu skolotāju un pasaki, ko labu viņš TEV Tavā dzīvē ir izdarījis!