muzikala pasaka
 
Mazās muzikālās pasakas 1.-3. klasēm
Šo izrādi ir radījusi muzikāli radošā komanda no Liepājas, un esam patiesi priecīgika  šo izrādi LR Kultūras ministrija ir iekļāvusi Latvijas simtgades izglītības programmā Skolas soma.

Mazās muzikālās pasakas ir izzinoša koncertizrāde sākumskolas skatītājiem, kur savienojas mūzika, stāsts un fantāzija. Muzikālo ceļojumu rada Liepājas teātra aktrise Karīna Tatarinova un Liepājas simfoniskā orķestra mūziķi - trompetists Jānis Ivuškāns un perkusioniste Marta Kauliņa.
Sajūtu noskaņas, tēlus un ainavas veido dažādi instrumenti, kuri kopīgi ar pasaku teicēju Karīnu izstāsta gan gluži jaunus, gan jau zināmus stāstus, piemēram, stāstu par Lauvu Bonifāciju, kurš dodas pār okeānu, lai sastaptu vecmāmiņu, stāstus par slavenajiem Trīs sivēntiņiem, Mazo Jenotu, kurš mācās tapt drosmīgs, kā arī par skaisto, Garo pupu, kas ieaug mākoņos...
Izrādē skolēni tiks iesaistīti pasaku stāstīšanā, dziedāšanā, kā arī iepazīstināti ar orķestra instrumentiem, tā uzzinot daudz ko jaunu, it īpaši par tiem mūzikas instrumentiem, kas parasti atrodas orķestra aizmugurē. Izrādē tie būs apskatāmi pavisam tuvu, un skatītāji varēs gūt pieredzi, cik daudzveidīgi tie var skanēt, piemēram, marimba, vibrafons, tarkšķis, raganella, dažādas perkusijas, lielas un mazas trompetes! 
Izrādēs skanēs Latvijas komponistu - Georga Pelēča, Riharda Zaļupes, Oleksija Demčenko un brāļu Petrausku komponētā mūzika 3 pasakām un stāstiem.
Izrādes ilgums ir aptuveni no 45-50 minūtēm.
Šī ir mūsu labākā dāvana Latvijas simtgadē, kuru mēs kā mākslinieki varējām radīt un dāvāt sākumskolas vecuma Latvijas iedzīvotajiem. Mēs ticam, ka Skolas Somas bagātinās un stiprinās mūsu jaunāko paaudzi!