Carnikavas novada pašvaldības organizētie 
 
skolas autobusa maršruti
 
2017./2018.m.g.

1.semestrī 
 
(no 2017.gada 1.septembra)

Rīta maršruts

 
07:00 Rasas (Eimuru pļavas);

07:10  Kalngales centrs (pie veikala);

07:15 Kalngale (Cīruļu iela - DC Kadiķis);

07:20 Kalngale (autopietura pie Langas upes);     

07:25 Pagrieziens pie Garciema DZ stacijas;

07:27 Garciems (Mežciema iela 12);

07:35 Garupe (autobusa pietura);

07:38 Vētru iela (Garupe);

07:45 Carnikavas pamatskola (Nākotnes iela 1)

08:00 Siguļu pagrieziens;

08:10 Lilaste (Ziemeļu iela 11);

08:20 Pagrieziens pie PII “Pasaciņa” ceļa;

08:25  Gauja (d/k Zvejnieks);

08:32 Gauja (Osvalda un Metāna ielu krustojums)

08:37 Gaujas stacija  (pieturvieta pirms pārbrauktuves);

08:45 Carnikavas pamatskola (Nākotnes iela 1). 

 

Pēcpusdienas maršruts

15:30 Carnikavas pamatskola;

15:35 Garupe, Vētru iela;

15:45 Garciema ciemats (vairākas pieturvietas);

15:55 Kalngales ciemats  (vairākas pieturvietas);

16:10 Rasas (Eimuru pļavas);

16:25 Carnikavas pamatskola (Nākotnes iela 1);

16:40 Lilaste (Ziemeļu iela 11);

16:55  Gauja (d/k Zvejnieks);

17:03 Gauja (Osvalda un Metāna ielu krustojums)

17:07  Gaujas stacija (pieturvieta pirms pārbrauktuves);

17:15 Pagrieziens pie PII “Pasaciņa” ceļa,

17:25  Carnikavas pamatskola (Nākotnes iela 1). 

Maršruti sagatavoti pamatojoties uz praktisko autobusa kustības maršruta hronometrāžu.

(veikta  kopā ar skolas autobusa vadītaju D.Špakovu 2017.gada 31.augustā)